Zajęcia w GOK w roku 2020-2021 dla dorosłych

Gminny Ośrodek Kultury w Herbach serdecznie zaprasza dorosłych mieszkańców do udziału w zajęciach organizowanych w roku kulturalnym 2020/2021.

Joga

Joga  to zestaw kompleksowych ćwiczeń dla ciała i umysłu, które mogą pomóc nam wysmuklić sylwetkę, osiągnąć harmonię i wyciszyć się, czy też załagodzić różnego rodzaju dolegliwości bólowe. Niezwykle ważnym aspektem jogi jest precyzyjna synchronizacja ruchu ciała z oddechem podczas wykonywania poszczególnych asan – pozycji.

Instruktor:  Iwona Kamińska
Termin zajęć:  poniedziałki, wtorki  godzina 19:00- 20:00

Tabata

To ćwiczenia  o niezwykłej intensywności, które głównie wykonuje się przy obciążeniu własnego ciała. Podczas treningu ćwiczymy wszystkie główne partie mięśniowe rąk, nóg, pośladków, pleców i brzucha.

Tabata prowadzona jest w rytm energetycznej muzyki dzięki czemu nie będziesz się na nich nudzić.

Instruktor: Justyna Gola
Termin zajęć: czwartki   godzina 18:00-19:00

Aerobik dla Seniora

To specjalne ćwiczenia, które poprawiają  funkcjonowanie mięśni, stawów, układu oddechowego i układu krążenia.

Instruktor: Małgorzata Gajda
Termin zajęć: czwartki   godzina 16:00-17:00

Język angielski dla Dorosłych

Serdecznie zapraszamy dorosłych mieszkańców do nauki języka angielskiego w ramach projektu „Bez b@rier, bez granic – szkolenia językowe i komputerowe dla osób pracujących z województwa śląskiego”.

Język angielski  na  dwóch poziomach: podstawowym i średnio-zaawansowanym.

Grupa wokalna „Lisowianki”

Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących śpiewać do  grupy wokalnej „Lisowianki”

Instruktor: Walenty Mazur
Termin zajęć:  poniedziałki, środy godzina 16:00-18:00
Miejsce: Lisów

• Grupa wokalna „Złota Jesień”

Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących śpiewać do  grupy wokalnej „Złota Jesień”

Instruktor: Walenty Mazur
Termin zajęć:  poniedziałki, środy godzina 16:00-18:00
Miejsce: Herby , ul. Lubliniecka 31

Amatorska Grupa teatralno-wokalna „Dlaczego Nie”

Instruktor: Iwona Nowak
Termin zajęć: poniedziałki, środy godzina 19:00-21:00
Miejsce: GOK Herby

ZAPRASZAMY DO GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W HERBACH😊

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Zajęcia, Zajęcia dla dorosłych i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.