Witamy

Witamy na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Herbach.   Aktualności   Pozostałe aktualności

Zajęcia „on-line”

W związku z obecną sytuacją proponujemy zajęcia „w sieci”, na które będziemy regularnie zapraszać.

Programy zajęciowe

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą zajęć dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Mamy […]

marzec, 2020

21mar11:0013:00Święto wiosny

Szczegóły wydarzenia

(Sobota) 11:00 - 13:00

Gminny Ośrodek Kultury w Herbach

Lubliniecka 31, 42-284 Herby

Gminny Ośrodek Kultury w Herbach579954907 ul. Lubliniecka 31, 42-284 Herby

Call Now Button
X

Komunikat nawiązujący do nowelizacji Ustawy Prawo Telekomunikacyjne wchodzącej w życie dnia 22 marca 2013 roku.