Dzień Kobiet nie tylko dla kobiet

W magiczny wieczór 8 marca, Mieszkańcy Gminy Herby i okolic mogli uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzny, który pozostawił niezapomniane wrażenia wśród obecnych. Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Herbach wypełniona była gwarem, radością i śmiechem. W pierwszej części wieczoru wystąpił Teatr „Czemu nie” w spektaklu „Dziki Zachód jest nasz”, który w zabawny sposób przedstawił relacje damsko- męskie. Publiczność doceniła wspaniałą grę aktorów gromkimi brawami. W spektaklu zagrali: Kazimiera Anioł, Jadwiga Morzyk, Danuta Rytter, Aniela Chrzęstek, Krystyna Żyłka, Jadwiga Nicpoń, Małgorzata Kukla, Ewa Pająk, Grzegorz Pająk oraz Anna Trzepizur będąca instruktorem i reżyserem grupy, a także autorką scenariuszy. Po przedstawieniu na uczestników wieczoru czekała muzyczna niespodzianka w wykonaniu Sławomir Malinowski. Koncert “Bądź moim natchnieniem” przeniósł wszystkich obecnych w świat muzycznych doznań pełnych miłości i szacunku, który przeplatany opowieściami i anegdotami wokalisty najlepiej oddawał ducha obchodzonego święta.
W wydarzeniu obok Mieszkańców Gminy uczestniczyły: pani Iwona Burek – Wójt Gminy Herby, pani Magdalena Jeziorska -Sekretarz Gminy Herby, pani Małgorzata Cierpioł Skarbnik Gminy Herby oraz pani Danuta Bryła – Sołtys Sołectwa Herby.
Publiczność odpowiadała entuzjastycznie, oklaskując każdy utwór. Nie zabrakło także wspólnego śpiewania z wokalistą, tworząc przy tym ciepłą i pełną magii atmosferę. Ten wieczór na długo pozostanie w sercach obecnych
Wszyscy uczestnicy otrzymali skromny upominek w postaci świeczki, przygotowany przez miejscową rękodzielniczkę panią Paulinę Szymik z miejscowości Kierzki w Gminie Herby.
Ten wpis został opublikowany w kategorii strona główna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.