Dzień kobiet nie tylko dla Kobiet 2023 w GOK Herby

10 marca br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Herbach świętowano Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn. Z tej okazji odbyła się premiera najnowszego spektaklu, zatytułowana „Żelki, ptysie i gangsterki” w wykonaniu Grupy Teatralnej „Czemu Nie”. Wystawiona sztuka opowiadała w sposób humorystyczny o przygotowaniach do napadu. Swoje role do odegrania miała także publiczność.

W drugiej części wieczoru wystąpiła w programie muzycznym wokalistka, a zarazem trenerka głosu Pani Ania Wacura z Warszawy. Zaśpiewała największe przeboje muzyczne o miłości, którym wtórowała publiczność, dzięki przygotowanym śpiewnikom. Swój występ wokalny poprzeplatała treningiem wokalnym oraz opowieściami nastrojonymi pozytywną energią.

Wszyscy przybyli goście otrzymali słodkie upominki z okazji swego święta. Ponadto wśród publiczności rozlosowano 10 voucherów oraz upominek rzeczowy.
Serdeczne podziękowania organizatorzy składają Sponsorom: Pani Agacie Poks- Pyda właścicielce Salonu Kosmetycznego Justinelle Spa & Beuty w Herbach; pani Justynie Gola właścicielce Firmy JustGoFitness z Lublińca; Stowarzyszeniu @Ścieżka Marzeń ; Pani Agnieszce Kulej konsultantce Avon; Pani Anecie Biskupek- właścicielce Butiku “Modna Ty” w Herbach.

Podziękowania kierowane są także pod adresem: Amelki Sneka, Bianki Kulej, Pani Agnieszki Mitury Bagińskiej, Pana Leszka Włóki z Firmy Ogrodzenia aluminiowe AluLew z Herb, Pani Alina Capel z Kwiaciarni Bukowianki z Lisowa, Panu Tomaszowi Mnich, Rodzinie Olszewskich za użyczenie rekwizytów do organizowanego wydarzenia. Wyrazy uznania należą się wolontariuszkom: Pani Małgorzacie Klama oraz Pani Jolancie Chętkowskiej za pomoc przy przygotowaniach do wydarzenia, a także Urszuli Paliga Ula P-aliga- instruktorce kółka fotograficznego i Hani Tomas za uwiecznienie wspólnych chwil w obiektywie aparatu.

Gorące brawa dla artystów tego wieczoru: Grupy Teatralnej „Czemu Nie” (Ewy Pająk, Danuty Rytter, Krystyny Żyłki, Jadwigi Nicpoń, Kazimiery Anioł, Anieli Chrząstek, Małgorzaty Kukla, Joanny Maroń, Jadwigi Walochy, Grzegorza Pająk, suflera-Jadwigi Morzyk oraz instruktor, reżyser i scenograf – Ani Trzepizur) oraz Anny Wacura za wspaniały występ, a Panu Tomaszowi Tomalce z Boronowa za profesjonalną obsługę muzyczną wydarzenia.
Serdecznie dziękujemy Pani Basi Krawczyk za pomoc przy organizacji wydarzenia mając nadzieje na dalszą owocną współpracę.

Dziękujemy Wszystkim za przybycie i ciepłe słowa kierowane pod adresem dla Gminnego Ośrodka Kultury w Herbach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.