Ferie z Herbusiem

Gminny Ośrodek Kultury w Herbach zaprasza dzieci i młodzież na Zimową przygodę ze skrzatem Herbusiem na odległość w dniach 5 – 17 stycznia 2021 roku.

Tegoroczne ferie zimowe Skrzat Herbuś spędza samotnie w domu, toteż postanowił bliżej poznać dzieci i młodzież Gminy Herby. Najlepszym sposobem na zawieranie nowych znajomości jest wspólna zabawa, stąd pomysł na wspólne bawienie się choćby na odległość. Postanowił przygotować dla chętnych dzieci zadania oraz instruktaż do ich wykonania. A że znany jest ze swych figli, toteż i one mogą zawierać chochlika. Rozwiązania zadań dzieci będą przesyłały danego dnia skrzacikowi mailowo lub smsem, by mógł się nimi nacieszyć. Najbardziej wytrwałych towarzyszy feryjnej przygody skrzat Herbuś obdaruje niespodzianką. Hmm… ciekawe jaką?

Wszystkie osoby zainteresowane przeżyciem niezwykłej zimowej przygody ze skrzatem Herbusiem prosimy o zapisywanie się pod nr tel. 579-954-907 lub mailowo gokherby@gmail.com do dnia 4.01.2021r.

Treść zadania oraz z materiały do ich wykonania będzie można odebrać w siedzibie GOK Herby, ul. Lubliniecka 31.

Ilość miejsc ograniczona!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.