IV WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY “BOMBKA MOTYWUJĄCA DO DZIELENIA SIĘ”

Gminny Ośrodek Kultury w Herbach zaprasza do wzięcia udziału w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na „Bombkę motywującą do dzielenia się”

Konkurs adresowany jest do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz osób dorosłych  – zamieszkujących teren województwa śląskiego.

Pracę wykonaną i opisaną zgodnie z regulaminem wraz z kartą zgłoszeniową uczestnika należy dostarczyć osobiście bądź listownie do 21 listopada 2022 r. do GOK w Herbach przy ul. Lublinieckiej 31.

Regulamin, karta zgłoszeniowa uczestnika oraz plakat w załączniku poniżej.

___________________________________________________________

Ze względów organizacyjnych, uczulamy aby:

• Prace zawierały  następujące dane dołączone do  pracy w sposób trwały (załącznik nr  1)

Prace nieopisane będą zdyskwalifikowane.

Wymagane jest, aby instytucje kultury, placówki oświatowe oraz osoby indywidualne  sporządziły listę wszystkich autorów prac w poszczególnych kategoriach wiekowych. (załącznik nr 2)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Bez kategorii, KONKURSY, strona główna i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.