Kartka Wielkanocna 3D – zwycięzcy

Zwycięzcy I Regionalnego Konkursu Plastycznego na Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną 3D

Komisja powołana przez organizatora konkursu wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Autorzy nadesłanych kartek wykazali się przy ich wykonywaniu niesamowitą inwencją twórczą.
Na konkurs wpłynęły aż 353 kartki.
Poniżej zamieszczamy listę zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych.

I kategoria wiekowa – przedszkolaki

I miejsce – ex aequo:

  • Iga Kamińska – SP im. K. Wielkiego – Jastrząb
  • Maria Klama – Zespół Szkolno-Przedszkolny – Herby
  • Julia Bednarek – Przedszkole Publiczne – Żarki
  • Iga Brzezina – Zespół Szkolno-Przedszkolny – Kochcice
  • Hanna Żółtańska – GOK Boronów

II miejsce – ex aequo:

  • Piotr Lewandowski – Zespół Szkolno-Przedszkolny – Lindów
  • Michalina Sukienik – Zespół Szkolno-Przedszkolny – Lisów
  • Konstanty Kolesiński – ZSP – Herby
  • Zuzanna Radzioch – Przedszkole – Hadra

III miejsce – ex aequo:

  • Karol Koza – Przedszkole Samorządowe – Kochanowice
  • Alicja Mikołajczyk – ZSP – Lindów
  • Kacper Juziak – ZS im. Edyty Stein KSW – Lubliniec
  • Marta Sowa – ZSP – Olszyna

Wyróżnienie – ex aequo:

  • Antoni Klama – ZSP – Herby
  • Laura Harabas – Przedszkole, SP im. Lompy – Lubsza
  • Julia Tomalska – Samorządowe Publiczne Przedszkole „Leśne Skrzaty” w Poraju
  • Konrad Cieślik – ZS im. Edyty Stein KSW – Lubliniec
  • Nicola Szydłowska – Oddział Przedszkolny w SP im. JP II Nr 2 – Myszków

Kategoria II – uczniowie klas I -III szkoły podstawowej

I miejsce – ex aequo:

  • Dominika Parkitna – SP im. Pokoju – Żarki
  • Jan Koza – ZSP – Kochanowice
  • Natalia Chrzęstek – SP im. A. Mickiewicza – Bór Zajaciński
  • Dawid Wiśniewski – SP im. A. Mickiewicza – Bór Zajaciński

II miejsce – ex aequo:

  • Antonina Kolesińska – ZSP im . J. Słowackiego – Herby
  • Julia Kamińska – SP im. K. Wielkiego – Jastrząb
  • Bartosz Kuźniak – ZSP – Olszyna
  • Amelia Ostrowska – ZSP – Kochanowice
  • Aleksandra Gajzner – SP im. L. Teligi

III miejsce – ex aequo:

  • Laura Pająk – GOK Boronów
  • Gabriela Kukla – SP im. K. Wielkiego – Jastrząb
  • Witold Makuch – SP nr 2 im. JP II – Myszków
  • Lena Brzezina – ZSP – Kochcice

Wyróżnienie – ex aequo:

  • Katarzyna Bachniak – SP im. M. Konopnickiej – Opatów
  • Wiktoria Gloc – SP – Aleksandrów
  • Bianka Kosakowska – SP Nr 3 Myszków
  • Mikołaj Miarka – ZSP – Miedźno
  • Kacper Hewig – ZPO Boronów
  • Magdalena Wręczycka – ZSP – Lisów
  • Zuzanna Czerniak – SP im. Dywizji J.H. Dąbrowskiego – Kuźnica Stara
  • Wiktoria Hobot – SP – Grodzisko
  • Jakub Trenda – SP w Niegowie – Filia w Dąbrownie

Kategoria III – uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej

I miejsce – ex aequo :

  • Wiktoria Kożuch – Szkoła Podstawowa im. JP II – Psary
  • Maja Majek – Szkoła Podstawowa im. Red. J. Ciszewskiego – Waleńczów
  • Oliwia Skwara – Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki – Panki

II miejsce – ex aequo:

  • Filip Kozłowski – Zespół Szkolno- Przedszkolny – Lindów
  • Kacper Bednarek – Sz. P. w Żarkach im. Szafera – Żarki
  • Oliwia Ściebiura – Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Gen. J. Bema – Kamyk

III miejsce – ex aequo:

  • Wiktoria Sokół – Szkoła Podstawowa nr 3 – Myszków
  • Oliwier Fajer – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK
  • Karol Skorek – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integr. Nr 3 – Myszków
  • Nadia Mirowska – ZSP – Lisów

Wyróżnienie: – ex aequo:

  • Lena Gruca – SP T. Kościuszki – Panki
  • Zuzanna Kostrzewa – SP T. Kościuszki – Panki
  • Nikola Labocha – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. JP II – Bieżeń
  • Juliusz Gajek -SP im. Wł. Szafera – Żarki
  • Oliwia Nietresta – SP im. Wł. Szafera – Żarki
  • Kinga Krysiak – SP im. J. Tuwima – Złochowice
  • Julia Rogula – SP im. J. Tuwima – Złochowice
  • Amelia Garas – SP nr 3 – Myszków
  • Kamil Bednarski – SP im. Red. J. Ciszewskiego – Waleńczów
  • Kamila Zok – GOK – Boronów
  • Filip Harabas – SP im. J. Lompy – Lubsza

Kat IV – uczniowie klas VII -VIII szkoły podstawowej

I miejsce – ex aequo:

  • Adrian Kubica – Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku – Węglowice
  • Jagoda Guzik – Szkoła Podstawowa im. Pokoju – Żarki Letnisko

II miejsce – ex aequo:

  • Marta Chudy – Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. JP II – Bieżeń
  • Ksenia Lizurej – Szkoła Podstawowa im. J. Tuwima – Złochowice

III miejsce – ex aequo:

  • Marcel Jadczyk – Szkoła Podstawowa im. Pokoju – Żarki Letnisko
  • Maciej Selwet – Szkoła Podstawowa im. Pokoju – Żarki Letnisko

Wyróżnienie – ex aequo:

  • Kamil Mośny – Szkoła Podstawowa i. Józefa Lompy w Woźnikach
  • Kacper Zarzeczny – Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki – Panki
  • Magdalena Kukla – im. Kazimierza Wlk. – Jastrząb
  • Nikola Morawiec – Szkoła Podstawowa im. Pokoju – Żarki Letnisko

Kategoria VI – dorośli

I miejsce – ex aequo:

  • Monika Derejczyk – DPS – Blachownia
  • Tomasz Bigielmajer – DPS – Lubliniec

II miejsce – ex aequo:

  • Łucja Daniel
  • Marta Borek – DPS Lubliniec

III miejsce:

  • Anna Kukowka – DPS Lubliniec

WSZYSTKIM AUTOROM PRAC ORAZ OPIEKUNOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE, A ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!!!
LAUREACI OTRZYMAJĄ NAGRODY RZECZOWE, KTÓRE BĘDZIE MOŻNA ODBIERAĆ W DNIACH: 30-31.03 br po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym – 579-954-907.
Zachęcamy do zbiorczego odbioru nagród przez reprezentantów poszczególnych placówek oświatowych i instytucji kulturalnych.
PONADTO KAŻDY Z UCZESTNIKÓW OTRZYMA SKROMNY UPOMINEK