Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków – relacja z premiery

14 maja br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Herbach miała miejsce premiera spektaklu teatralnego „Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków” wystawiona przez Amatorską Grupę Teatralna Dorosłych „Czemu nie” przy współudziale Dziecięcej Grupy Teatralnej „A KUKU”.

Przedstawienie dedykowane było Walecznej Dziewczynce, która od kilku miesięcy walczy o powrót do zdrowia – Agatce Kuberskiej z Częstochowy.
Przedstawienie wśród widzów wywołało wiele wrażeń i pozytywnych emocji. Zwieńczeniem występu był gościnny występ Julii Sekulskiej, która śpiewając i grając na skrzypcach zbudowała niesamowity klimat, a w niejednym oku zakręciła się łza. Publiczność doceniła całokształt gromkimi brawami.
W tym dniu wolontariusze Zuzanna Ceglarek i Amelia Makles zbierały datki do puszek kwestarskich na leczenie i rehabilitację Agatki. Dzięki ofiarności publiczności udało się uzbierać kwotę 910 zł.
Serdeczne podziękowania za świetną grę aktorską oraz poświęcany czas na liczne próby należą się aktorom grupy w skład której należą: Jadwiga Walocha, Małgorzata Kukla, Aniela Chrząstek, Krystyna Żyłka Jadwiga Nicpoń, Danuta Rytter, Ewa Pająk, Joanna Maroń, Grzegorz Pająk, a także Emilia Strzoda, Wiktoria Bryła, Amelia Matyja, Marta Trzepizur, Estera Mika, Maja Pluta, Milana Pashkevych i Nikola Piskorska. Muzykę do spektaklu przygotował Zygmunt Tofilski, a reżyserem dźwięku był Tyberiusz Trzepizur. Scenografię spektaklu wykonała pani Agnieszka Mitura- Bagińska.
Serdecznie dziękujemy pani instruktor Annie Trzepizur, która oprócz prowadzenia grupy teatralnej, pisania scenariuszy i reżyserowania przedstawień wystąpiła w roli aktora.
Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne przedstawienia teatralne w wykonaniu naszych grup teatralnych.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, strona główna i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.