Mażoretki SOPRANO HERBY I Mistrzem Polski Soprano I baton klasyczny seniorki

Co za dzień… 🏆🏆🏆❤️ Mażoretki SOPRANO I przyjeżdzają do Herb z tytułem Mistrza Polski 🏆 XXIV Mistrzostwa Polski Mażoretek Kędzierzyn Koźle 2023 Stowarzyszenie Mażoretek Tamburmajorek i Cheertleaderek Polskich 🏆 Mistrz Polski Soprano I baton klasyczny seniorki.

Cieszymy się z tych sukcesów😊 ilość łez szczęścia i wzruszeń nie do opisania.
Podczas tzrydniowych mistrzostw zaprezentowało się 598 choreografii🤩. Setki mażoretek wykonało wspólny taniec. 18 tancerek z Gminy Herby walczyło z zespołami z całej Polski. Jest to wielka motywacja do dalszego działania🥰
Ostatnie próby i pełne zaangażowanie opłacało się.
Mażoretki wróciły szczęśliwe i pełne nowych doświadczeń💙
Dziękujemy Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Herbach za możliwość wyjazdu. Rodzicom za najlepszy doping i wsparcie podczas mistrzostw. Instruktorem i choreografem niezmiennie od 4 lat jest Małgorzata Prowda.
Ten wpis został opublikowany w kategorii strona główna i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.