“Opowieść Wigilijna” w wykonaniu Grupy Teatralnej “A KUKU”

Zwieńczeniem tegorocznych ferii zimowych był spektakl pt. „Opowieść Wigilijna”, który odbył się w dniu 21 stycznia o godz. 17:00. Spektakl został przygotowany przez Amatorską Dziecięcą Grupę Teatralną „A KUKU”.

Grupa działa w Gminnym Ośrodku Kultury, pod czujnym okiem pani instruktor -Justyna Gola, która za każdym razem jest zarówno instruktorem, reżyserem oraz scenarzystką wystawianych spektakli.
Był to spektakl przedstawiający słynną Dickenowską opowieść o upartym skąpcu – Ebenezerze Scrooge’u, którego w noc Bożego Narodzenia nawiedzają trzy duchy- przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Duchy, które doprowadzają głównego bohatera do moralnej przemiany.
W rolę aktorów wcieliły się: Elżbieta Brycht, Jagoda Brodziak, Wiktoria Bryła, Natalia Kowalska, Lena Bryła, Milana Pashkievyh, Justyna Lech, Iga Kuberska, Emilia Strzoda, Bianka Kulej, Marta Trzepizur, Amelia Matyja, Paulina Bazan, Estera Mika oraz Pani Justyna Gola we własnej osobie!
Przedstawienie zostało dostosowane do małych odbiorców bardzo podobało się zebranej publiczności – wypełniającym całą salę widowiskową GOK Herby. Przedstawienie okazało się być atrakcyjne zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Spektakl po każdej scenie zebrał liczne owacje. Myślimy, że całość wraz z przesłaniem na długo pozostanie w pamięci wszystkich odbiorców. Jesteśmy dumni z naszych małych aktorów, bowiem wykazali się świetną grą aktorską.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.