Przy kawie o zdrowiu

Gminny Ośrodek Kultury w Herbach serdecznie zaprasza  Mieszkańców Gminy Herby do bezpłatnych, cyklicznych spotkań online „Przy kawie o zdrowiu”, czyli rozmów o urodzie i zdrowiu, zarówno fizycznym jak i psychicznym.

Spotkania będą odbywały się na platformie ZOOM raz w miesiącu. Pierwsze spotkanie 19  marca 2021 roku o godz. 20:00. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o  zapisanie się w komentarzu pod postem  tytułem „wezmę udział” zamieszczonym na Facebooku. Na tej podstawie stworzona zostanie  lista zainteresowanych osób, którym w wiadomości prywatnej wysłany zostanie link do platformy ZOOM.

Spotkanie poprowadzi Joanna Poloczek – z wykształcenia mgr biologii, ukończone studia z zakresu filologii angielskiej oraz terapii psycho-pedagogicznej. Przez 19 lat pracowała w szkole, a od 2019 roku prowadzi własną  firmę i szkoli ludzi w zakresie języka angielskiego oraz dzieli się swoim doświadczeniem i pasją o zdrowiu.

Serdecznie zapraszamy.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.