Regionalny Konkurs Plastyczny

Gminny Ośrodek Kultury w Herbach serdecznie zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych do udziału w Regionalnym Konkursie Plastycznym na Najpiękniejszą Bombkę Bożonarodzeniową.
Bombkę świąteczną wg własnego pomysłu i wykonaną w dowolnej technice należy dostarczyć do dnia 5 grudnia br . do organizatora (GOK w Herbach, ul. Lubliniecka 31, 42 284 Herby).
Wyniki ogłoszone zostaną 14 Grudnia na facebooku, natomiast nagrody wręczone zostaną podczas otwarcia wystawy pokonkursowej w dniu 18 grudnia 2019r. o godz. 16:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Herbach, ul. Lubliniecka 31.
Szczegóły w biurze GOK u lub pod nr tel. 579954907.
Regulamin dostępny na facebooku GOK-u Herby.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.