Warsztaty teatralne dla dzieci “A kuku”

PLAKAT PRZEDSTAWIA OFERTE GOKU HERBY DOTYCZĄCĄ WARSZTATÓW TEATRALNYCH A KUKU
Gminny Ośrodek Kultury w Herbach zachęca chętne osoby w wieku od 6 do 16 roku życia do podjęcia wyzwania i zapisania się na warsztaty teatralne “A KUKU” pod przewodnictwem pani Justyna Gola.

Kto już z nami był, kto miał zaszczyt uczestniczyć w premierze między innymi “Czarnoksiężnika z krainy Oz” zarówno w roli aktora, jak i widza wie, że grupa działa pełną parą:)
Przed nami kolejne wyzwania, kolejne role, i kolejne miejmy nadzieję świetne widowisko.
Kto wie, być może właśnie Ty czy Twoje dziecko stworzone jest do występów na deskach teatru!

Zajęcia  we wtorkigodz. 16.00-17.00
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Programy zajęciowe, strona główna, Zajęcia dla dzieci i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.