Wyniki II Regionalnego Konkursu Plastycznego

Laureaci II Regionalnego Konkursu Plastycznego na Najpiękniejszą Bombkę Bożonarodzeniową

Udało się, ale łatwo nie było! Jury rozstrzygnęło II Regionalny Konkurs Plastyczny na Najpiękniejszą  Bombkę Bożonarodzeniową wyłaniając zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

 

Kategoria I  – PRZEDSZKOLAKI

I miejsce ex aequo:

  • Magdalena Nowak, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lindowie;
  • Aleksandra Pilarz, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lipiu;
  • Zofia Ptak, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Herbach;

II miejsce ex aequo:

  • Marta Erlbach, Zespół Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie;
  • Maja Tyczka, Przedszkole nr 9 „Akademia Przedszkolaka” w  Tarnowskich Górach;
  • Bianka Kulej, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Herbach;

III miejsce ex aequo:

  • Marcel Mirowski, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lisowie;
  • Wojciech Pawełka,  Sadów;
  • Konstanty Kolasiński, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Herbach;
  • Szymon Orzełek, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lindowie;
  • Ksenia Herasymyshyn, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lindowie;

Wyróżnienie ex aequo:

  • Karol Jelonek, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lindowie;
  • Julia Bednarek, Publiczne Przedszkole w Żarkach;
  • Wojciech Jabłoński, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lisowie, oddział Hadra

 

Kategoria II  – KLASY I-III

I miejsce ex aequo:

  • Antonina Jelonek, Szkoła Podstawowa im. K. Damrota w  Lubecku;
  • Jakub Rogula, Szkoła Podstawowa im. J. Tuwima w  Złochowicach;

II miejsce ex aequo:

  • Emilia Strzoda, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Olszynie,
  • Wiktor Kała, Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie;
  • Nadia Madej, Szkoła Podstawowa im. Władysława Szafera w  Żarkach;

III miejsce ex aequo:

  • Szymon Ptak, Zespół Szkolno – Przedszkolny w  Herbach;
  • Antoni Filipczyk, Szkoła Podstawowa im J. Lompy w Lubszy;
  • Wojciech Pijanowski, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lipiu;
  • Zofia Świąć, Szkoła Podstawowa nr 1 w Kłobucku;

Wyróżnienie ex aequo:

  • Wojciech Tabor, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lisowie
  • Michał Bombski,  Szkoła Podstawowa w Kroczycach
  • Lena Klyta, Szkoła Podstawowa im. J. Lompy w Lubszy
  • Anna Pilarz, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lipiu
  • Sonia Cierpioł, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Olszynie

Kategoria III  – KLASY IV-VI

I miejsce ex aequo:

  • Kacper Bednarek, Szkoła Podstawowa im. Władysława Szafera w  Żarkach;
  • Bartosz Jelonek, Szkoła Podstawowa im. K. Damrota w  Lubecku;
  • Szymon Suplicki, Szkoła Podstawowa nr 1 w  Lublińcu;
  • Julia Kostrzewa, Szkoła Podstawowa w  Pankach;

II miejsce ex aequo:

  • Maja Dziwis, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kochcicach;
  • Michał Busko,  Szkoła Podstawowa nr 1 w  Lublińcu;
  • Laura Soboniak, Zespół Szkolno Przedszkolny w  Kamyku;
  • Natalia Cieleban, Szkoła Podstawowa im. J. Tuwima w Złochowicach;

III miejsce ex aequo:

  • Zofia Pawełczyk, Szkoła Podstawowa im. 74 GPP w Sadowie
  • Kinga Krysiak, Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w  Złochowicach
  • Małgorzata Szleper, Szkoła  Podstawowa nr 1 w Lublińcu;
  • Jakub Hendzlik, Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Bieżeniu;
  • Błażej Piasecki, Szkoła Podstawowa im. K Wielkiego w  Jastrzębiu;
  • Iga Kozicka, Szkoła  Podstawowa nr 3 w Lublińcu;
  • Wiktoria Macherzyńska, Szkoła Podstawowa im. J. Tuwima w Złochowicach;
  • Maciej Lesik, Szkoła Podstawowa im. K. Damrota w  Lubecku;

Wyróżnienie:

  • Maja Majek, Szkoła Podstawowa im. red. Jana Ciszewskiego w Waleńczowie,
  • Pola Piątkowska, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublincu;
  • Antoni Nawrot, Szkoła Podstawowa w  Pankach
  • Weronika Kajdzik, szkoła Podstawowa w  Kużnicy  Starej;
  • Szymon Sochacki, Szkoła Podstawowa w Kroczycach;
  • Sonia Wąsowicz, Szkoła Podstawowa „Naukowa Wyspa” w Koszęcinie;
  • Otylia Kozioł, Zespół Szkolno – Przedszkolny w  Lisowie;
  • Ewa Jarząbek, Szkoła Podstawowa im. 74 GPP w Sadowie;

Kategoria IV  – KLASY VII-VIII 

 I miejsce ex aequo:

  • Julia Wolny, Zespół Szkolno – Przedszkolny w  Kochcicach;
  • Wiktor Garski, Szkoła Podstawowa w Żarkach;
  • Zuzanna Pacuła, Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Pankach;

II miejsce ex aequo:

  • Sandra Gryl, Szkoła Podstawowa w Żarkach,
  • Patryk Kurzacz, Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Pankach;

III miejsce ex aexuo:

  • Weronika Skiba, Szkoła Podstawowa im. K. Damrota w  Lubecku;
  • Magdalena Respondek, Szkoła Podstawowa im. K. Damrota w  Lubecku;

Wyróżnienie:

  • Norbert Opałka, szkoła Podstawowa w  Żarkach;
  • Igor Kiepura, Szkoła Podstawowa  w Bieżeniu
  • Kamil Janic, Szkoła Podstawowa w  Aleksandrowie

 

Kategoria V  – UCZNIOWIE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

Nagrodę otrzymuje Adrianna Mateja z Liceum Ogólnokształcącego w Psarach;

 

Kategoria VI  – DOROŚLI

I miejsce:

  • Monika Derejczyk z Domu Pomocy społecznej w Blachowni;

Wyróżnienie:

  • Joanna Bombska z Kroczyc

 

Serdecznie wszystkim autorom prac dziękujemy,  a zwycięzcom gratulujemy.