ZABAWA przez czytanie czyli nauka czytania metodą GOKowską

ZABAWA PRZEZ CZYTANIE metodą GOKowską

Wychodząc naprzeciw sugestiom Rodziców Gminny Ośrodek Kultury w Herbach ogłasza wstępne zapotrzebowanie na zajęcia nauki czytania metodą GOKowską.
To metoda wykorzystująca wszelkie możliwe formy aktywności które doprowadzą w sposób przyjemny i bez łez do celu.
Naszym celem jest odczarowanie złego ducha tkwiącego w wyrażeniu „NAUKA CZYTANIA”. Naszym celem jest nie tyle nauczyć czytania, co rozkochać w nim dzieci, niech widzą ogromne korzyści płynące z nowej umiejętności.
Każdy z nas ma inne predyspozycje, inne zamiłowania, a w stosunku do swoich dzieci – inne wizje jego przyszłości. Jednakże zapewne każdy chciałby dla nich jak najlepszych perspektyw. Jedno jest pewne, aby cokolwiek osiągnęło- dobrze, aby posiadało podstawowe umiejętności. Czytanie jest jednym z nich, bez niego prawie jak bez ręki.
Czytanie to nie kara, czytanie to jeden z kluczy do ich przyszłości!
Zatem Gminny Ośrodek Kultury w Herbach ogłasza nabór do grup dostosowanych pod względem umiejętności:
I grupa- „ZACZYNAMY”– dzieci które kojarzą literki, ale mają problem z ich składaniem w zdania
II grupa – „ZACZYTANI”– dzieci które coś potrafią, ale chcą czytać lepiej😊
START – LISTOPAD 2022
koszt: 20 zł/mc
Instruktor: Agnieszka Kulej
Ten wpis został opublikowany w kategorii Programy zajęciowe, strona główna, Zajęcia dla dzieci i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.